Instagram 503-449-768 vg@yncvrpu.cy

Rozbudowa zewnętrznego systemu / 2015-05-20

Sklep z kosmetykami ekologicznymi był stworzony na autorskim systemie wykorzystującym Zend Framework. Zakres prac obejmował modyfikację form transportu oraz płatności:
  • koszt transportu zależny od kraju wysyłki
  • ograniczenie form transportu / płatności dla danego kraju
  • wybór wyłącznie dostępnych krajów
  • modyfikacje w systemie rejestracji, powiadomień

Prace obejmowały zmiany zarówno w części dostępnej dla użytkowników strony internetowej, klientów sklepu posiadających konto w sklepie jak i w panelu administratora.

Istnieje wiele powodów, dla których firma może potrzebować stworzenia strony internetowej, ale jednym z głównych jest zwiększenie sprzedaży. Strona internetowa może być wykorzystana do marketingu firmy na wiele sposobów, od prostej reklamy online do kampanii w mediach społecznościowych, które zachęcają ludzi do dzielenia się produktami firmy ze swoimi przyjaciółmi. Innym sposobem jest e-commerce, gdzie klienci mogą kupować produkty bezpośrednio z Twojej strony. Wszystkie te metody mogą pomóc zwiększyć sprzedaż i dotrzeć do nowych klientów, więc zdecydowanie warto zainwestować czas i pieniądze w stworzenie strony internetowej. Niezależnie od tego, czy chcesz zbudować sklep internetowy, czy stworzyć prostą stronę, która podkreśla produkty i usługi Twojej firmy, istnieje wiele dostępnych opcji. Upewnij się tylko, że wybierzesz taką, która będzie dobrze współgrała z Twoją marką i będzie skierowana do odpowiedniej grupy odbiorców.« Aktualności Rozbudowa systemu, aktualizacja bibliotek »