Instagram 503-449-768 vg@yncvrpu.cy

Elswar - instalacje i pomiary elektryczne

Elswar - instalacje i pomiary elektryczne


Strona internetowa przedstawiająca firmę Elswar, jej historię, opinie klientów i szybki podgląd realizacji. Informacje zostały przedstawione w zwięzłej formie, w pełni edytowalne poprzez panel administratora.

Podstawowym celem i głównym założeniem nowej strony internetowej dla firmy Elswar była prezentacja realizacji - wykonanych prac (realizacje) z wykorzystaniem specjalistycznego modułu do prezentacji zdjęć i opisów na stronie www.

Zostały wykorzystane podstawowe moduły systemu LapiechCMS:
  • strony CMS
  • moduł realizacji
  • kontakt


Najważniejszą rzeczą przy wyborze szablonu strony internetowej jest możliwość stworzenia unikalnego projektu dla Twojej firmy i projektu. Kilka oferowanych przez nas szablonów pozwala na to poprzez zmianę niektórych elementów układu i projektu. I nawet jeśli Twój szablon został już stworzony, możesz w każdej chwili dostosować go do swoich potrzeb.

Moduły dla tej strony zostały opracowane w taki sposób, aby to sam klient firmy mógł wybrać format i specyfikę wdrożenia na swojej stronie. Moduły mogą być wykorzystane na dowolnej stronie firmowej.« Realizacje Sklep internetowy dla Cechu Stolarzy »