Instagram 503-449-768 vg@yncvrpu.cy

Rozbudowa systemu, aktualizacja bibliotek / 2015-04-25

System LapiechCMS został rozbudowany o funkcje dodatkowe opcje konfiguracji, użytkownik posiada jeszcze większą kontrole nad wyświetlaną treścią. W brakujących miejscach - uwagach od klientów - zostały dodane akcje dla wybranych elementów, dodano także kilka usprawnień Drag & Drop.
Uaktualniono edytor treści TinyMCE do wersji 4 - został z nim zintegrowany nowy moduł uplaodu plików. Dodatkowo zdjęcia można poddać "obróbce" po wgraniu na serwer, są dostępne następujące opcje:
  • zmiana rozmiaru
  • kadrowanie
  • jasność
  • nasycenie
  • ostrość
  • i wiele dodatkowych opcji umożliwiających edycję zdjęć poprzez stronę www
Dodano multiupload zdjęć w wszystkich elementach - z opcją Drag & Drop - w celu umożliwienia szybszego i wygodniejszego dodawania zdjęć na stronę internetową.

Istnieje wiele powodów, dla których firma może potrzebować stworzenia strony internetowej, ale jednym z głównych jest zwiększenie sprzedaży. Strona internetowa może być wykorzystana do marketingu firmy na wiele sposobów, od prostej reklamy online do kampanii w mediach społecznościowych, które zachęcają ludzi do dzielenia się produktami firmy ze swoimi przyjaciółmi. Innym sposobem jest e-commerce, gdzie klienci mogą kupować produkty bezpośrednio z Twojej strony. Wszystkie te metody mogą pomóc zwiększyć sprzedaż i dotrzeć do nowych klientów, więc zdecydowanie warto zainwestować czas i pieniądze w stworzenie strony internetowej. Niezależnie od tego, czy chcesz zbudować sklep internetowy, czy stworzyć prostą stronę, która podkreśla produkty i usługi Twojej firmy, istnieje wiele dostępnych opcji. Upewnij się tylko, że wybierzesz taką, która będzie dobrze współgrała z Twoją marką i będzie skierowana do odpowiedniej grupy odbiorców.« Aktualności Katalog produktów »