Instagram 503-449-768 vg@yncvrpu.cy

Agencja Ubezpieczeniowa Szamotuły

Agencja Ubezpieczeniowa Szamotuły


Nowa odsłona strony www typu twoja wizytówka w internecie - wykonana w stylu One Page (wszystko na jednej stronie) - dla agencji ubezpieczeniowej z Szamotuł. Prezentuje zakres działalności firmy ubezpieczeniowej - pełna oferta dostępna jest oczywiście w punkcie sprzedaży. Strona www ma jedynie zaprezentować dostępne w ofercie typy ubezpieczeń i zaprezentować widok punktu w celu szybszego odnalezienia punktu dzięki stronie internetowej. Przykład wykonania strony Szamotuły z minimalistyczną ilością informacji, prezentuje najważniejsze dane.

Przedstawia wszystkie niezbędne dane teleadresowe, oraz skróconą ofertę. Idealny przykład strony typu e-wizytówka, minimalistyczna wersja obrazująca ofertę i zakres usług firmy.

Wykorzystane elementy do wykonania strony www:
  • google maps - mapa Szamotuł,
  • html,
  • css,
  • google fonts
Podstawowe informacje w uproszczonej formie są idealnym rozwiązaniem dla każdej firmy na początek przygody z internetem - z możliwością zaistnienia w wirtualnym świecie. Prowadzać działalność w dużym mieście - Poznaniu, mniejszej miejscowości w powiecie poznański, szamotulskim czy tez na ubocznym miejscu - z dala od dużej aglomeracji takiej jak na przykład Szamotuły.Proste i szybkie do uzyskania rozwiązanie znacząco poprawiło widoczność w internecie Agencji Reklamowej - strony Szamotuły - jako regionalne wyniki wyszukiwania klientów są bardzo dobrze widoczne - co ułatwia odnajdowanie Agencji poprzez klientów szukających firmy, która może ich ubezpieczyć.

« Realizacje Lovekraków - bo kochamy Kraków »