Instagram 503-449-768 vg@yncvrpu.cy

Modyfikacje w serwisie ogłoszeń towarzyskich

Zakres prac obejmował modyfikacje dotyczące:
  • modyfikacje sortowania
  • stworzenie nowych działów ogłoszeń
  • modyfikacje struktury menu i jego wyglądu
  • drobne poprawki graficzne
  • przygotowanie strony pod wymogi zewnętrznej firmy zajmującej się SEO

Praca odbywała się w ścisłej współpracy z klientem, mając na uwadze jego specyficzne potrzeby. Gdy strona była już gotowa, upewniliśmy się, że klient jest zadowolony z efektu końcowego, wprowadzając wszelkie niezbędne poprawki. Cały proces trwał około 3 miesięcy.

Praca miała na celu poprawę funkcjonalności gotowego rozwiązania, zwiększenie interakcji pomiędzy użytkownikami serwisu. W celu zwiększenia ich zaangażowania rozbudowany został system ocen, a także wysyłanie "uśmieszków" i innych prezentów. Strona była rozbudowywana etapami, po każdej zmianie sprawdzaliśmy czy jest ona korzystna, czy użytkownicy korzystają z nowych dodatkowych opcji. Zgłoszone uwagi były analizowane i wdrażane w celu poprawy funkcjonalności strony. Cały proces tworzenia strony, od pierwszej komunikacji z klientem do jej ukończenia, trwał około miesiąca. Praca odbywała się zdalnie, klient nie miał środków na sfinansowanie rozwoju strony w biurze, więc umówiliśmy się, że zapłacimy za zlecenie po zakończeniu prac. Gdy strona była gotowa do uruchomienia, otrzymaliśmy zapłatę.

Klient określił, że chce mieć własne logo na wszystkich stronach naszego serwisu. Zgodziliśmy się, że byłoby to możliwe, ale zapytaliśmy ich, czy mogliby dostarczyć nam obraz lub logo zamiast tego, abyśmy mogli umieścić je na naszej własnej stronie, a nie ich. Powiedzieli, że nie mają z tym problemu, ale okazało się, że nie mają żadnych odpowiednich obrazów ani logo, więc musieliśmy znaleźć coś innego.« Realizacje Krakowski Portal Informacyjny »